TONY-STAV, s.r.o. - predaj prírodného kameňa

         * gabiony * gabionové ploty  * prírodný kameň * tehlový obklad *

      

              Nájdete nás aj v Košiciach v našej predajni KAMEŇOVO / www.kamenovo.sk /, na Južnej triede 125, vedľa nábytku KOLLÁROVÁ. 

Predajňa Košické Olšany

Predajňa Kameňovo
Južná trieda 125, Košice

              Firma TONY-STAV s.r.o., Košické Olšany 229 sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom prírodného kameňa, ktorý si dováža priamo z Grécka, Bulharska, Talianska, Turecka a Číny. Priamy dovoz kameňa  nám umožní ponúknuť vám najširší sortiment za najlepšie ceny na trhu. Okrem prírodného kameňa ponúkame sortiment od slovenských výrobcovgabiony, gabionové ploty, tehlový obklad, VASPO,  atď :

 

Gabióny – drôtené koše plnené prírodným kameňom

Naša firma TONY-STAV sro má obchodné zastúpenie pre východoslovenský región od slovenského výrobcu zváraných gabionových systémov. Ich využitie je hlavne na oporné múry, reguláciu potokov, oplotenie objektov a dekoratívne účely.

Gabiónové ploty PRAKTIK a PRÉMIUM - pozinkované, plnené prírodným kameňom

Jednoduchá montáž, dlhá životnosť, to najlepšie na oplotenie Vášho pozemku.

Prírodný kameň - obklad a dlažba

Ponúkame širokú škálu farebných odtieňov, cca 20 druhov farieb kameňa pochádzajúcich z Bulharska, Maďarska a Slovenska (gneis, vápenec, pieskovec, andezit, riolit, žula a tufa), ktorý sa používa na obklady, chodníky a príjazdové cesty.

Remienok – obkladový prírodný kameň

Tento kameň je vhodný do interiéru, ale aj do exteriéru. Prevažne sa používa na obklady krbov, interiérových stien a obklady soklov. V ponuke je vyše 40 druhov rôznych farieb kameňa.

Múrikový prírodný kameň

Použitie tohto kameňa je na dekoratívne a oporné múriky, jazierka a skalky.

Kameň- šľapáky a platne

Široké použitie tohto kameňa v záhradnej architektúre ako sú jazierka, chodníky, schody a prístupové chodníky v záhrade.

Dekoračný kameň - okrúliaky a štrky

V našej ponuke je približne 30 druhov dekoratívneho prírodného kameňa v rôznych farbách a veľkostiach pochádzajúcich z Talianska, Grécka a Turecka. Tento kameň má širokú škálu použitia, a to hlavne na dekoráciu, obsypy budov, skalky, jazierka, chodníky... .

Umelý kameň – VASPO

Naša firma má obchodné zastúpenie firmy VASPO  . Tovar zabezpečujeme z centrálneho skladu za krátky čas za najvýhodnejšie ceny. Tento umelý kameň je vhodný do interiéru a taktiež do exteriéru. V ponuke je celý výrobný  program všetkých druhov a farieb kameňa firmy VASPO.

Sochy - krby - fontány - kvetináče 

Najväčšia ponuka výrobkov z umelého kameňa slovenského výrobcu záhradnej architektúry, a to sošiek, kvetináčov, fontán a krbov.