Gabiónové ploty PRAKTIK a PREMIUM

!!! AKCIA : ZĽAVA -10% NA SKLADOVÉ ZÁSOBY - PRAKTIK !!!

Gabiónové ploty PRAKTIK sa skladajú z 250 cm dlhých samostatných dielov s konštatnou šírkou 19 cm. Jednotlivé plotové diely sa skladajú z dvoch pozikovaných oceľových stĺpov z 2mm ocele o šírke 19cm + 2x plotový PRAKTIK panel (povrchová úprava žiarový zinok alebo RAL farba antracid, zelená) + dištančné háčiky ktoré zabraňujú roztianutiu plotovej konštrukcie pri plnení kameňom. Každý samostatný plotový diel má dĺžku 250cm a ucelený hotový plot s Vami požadovanou dĺžkou vytvorite spôsobom, že jednotlivé plotové diely pospájate stĺpikmi k sebe. Posledný plotový diel si môžete skrátiť pomocou pákových klieští na požadovanú dľžku. Výšku plota si môžete zvoliť od 103 až do 203 cm. Hrúbka drôtu zváraných sietí 6-4-6 mm.                                                                                                                                                            Postavenie plota je veľmi jednoduché a postačia Vám základné stavebné vedomosti. Naplniť ho môžete ľubovoľným relatívne trvácnym materiálom ako napríklad lomovým kameňom, okruhliakmi, tehlou, atď. Nakoľko plot je samonosný, plní funkciu plota, aj keď ho vôbec nenaplníte.

Gabiónové ploty PRAKTIK máme na sklade, ihneď k odberu !!!!

Gabiónový plot PREMIUM sa skladá z dielcov, ktoré sú žiarovo-pozinkované. Dielce sú zvárené z horizontálnych U profilov, ktoré sú zvarmi spojené s vertikálnymi oceľovými prútmi o priemere 4mm, tieto pruty sú od seba vzdialené 50mm. U profily sú od seba vzdialené 200mm, čím je vytvorené oko s rozmerom 200x50mm. Tento systém spájania zaručuje omnoho väčšiu pevnosť, čo predlžuje životnosť panelu.  Súčastou panelu sú dva oceľové stabilizačné stĺpiky, oceľové dištančné lišty a sada montážnych matíc a šrúb.

Kompletný set gabiónového plotu je o dľžke 2,5m vrátane dvoch oceľových stabilizačných stĺpikov, oceľových dištančných líšt a všetkých spojovacích montážnych matíc a šrúb. Hrúbka  gabionoveho plotu je v rozmedzí od 20 cm do 40 cm.

Gabiónové ploty PREMIUM sú na objednávku, dodacia doba 4-6 týždňov.

Katalóg - Gabióny, Ploty - Praktik a Premium.pdf Katalóg-2D-Praktik.pdf Katalóg - Realizácie gabiónových plotov a gabiónov..pdf Katalóg - Gabiónové ploty a koše.pdf