TONY-STAV - predaj prírodného kameňa

   * prírodný kameň * dekoračný kameň * gabióny * kamenný koberec *

      

              Našu dalšiu prevádzku nájdete aj v Košiciach, predajňa KAMEŇOVO / www.kamenovo.sk /, na Južnej triede 125, vedľa nábytku KOLLÁROVÁ. 

 

Predajňa Košické Olšany

Predajňa Kameňovo
Južná trieda 125, Košice

                                                       Firma TONY-STAV s.r.o., Košické Olšany 229 sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom prírodného kameňa, ktorý si dováža priamo z Grécka, Bulharska, Talianska, Turecka a Číny. Priamy dovoz kameňa  nám umožní ponúknuť vám najširší sortiment za najnižšie ceny na trhu v predaji prírodného kameňa. V našej ponuke sú tieto druhy kameňa, gabiónov, gabiónových plotov a doplnkov :

 

Prírodný kameň - obklad a dlažba

Ponúkame širokú škálu farebných odtieňov, cca 20 druhov farieb kameňa pochádzajúcich z Bulharska, Maďarska a Slovenska (gneis, vápenec, pieskovec, andezit, riolit, žula a tufa), ktorý sa používa na obklady, chodníky a príjazdové cesty.

Remienok – obkladový prírodný kameň

Tento kameň je vhodný do interiéru, ale aj do exteriéru. Prevažne sa používa na obklady krbov, interiérových stien a obklady soklov. V ponuke je vyše 60 druhov rôznych farieb kameňa.

Múrikový prírodný kameň

Použitie tohto kameňa je na dekoratívne a oporné múriky, jazierka a skalky.

Kameň- šľapáky a platne

Široké použitie tohto kameňa v záhradnej architektúre ako sú jazierka, chodníky, schody a prístupové chodníky v záhrade.

Dekoračný kameň - okrúliaky a štrky

V našej ponuke je približne 30 druhov dekoratívneho prírodného kameňa v rôznych farbách a veľkostiach pochádzajúcich z Talianska, Grécka a Turecka. Tento kameň má širokú škálu použitia, a to hlavne na dekoráciu, obsypy budov, skalky, jazierka, chodníky... .

Umelý kameň – VASPO

Naša firma má obchodné zastúpenie firmy VASPO a súčasne aj jej vysunutý centrálny sklad – pobočku pre zásobovanie východného Slovenska. Preto je tento tovar u nás priamo k odberu za najvýhodnejšie ceny. Tento umelý kameň je vhodný do interiéru a taktiež do exteriéru. V ponuke je celý výrobný  program všetkých druhov a farieb kameňa firmy VASPO.

Sochy - krby - fontány - kvetináče 

Najväčšia ponuka výrobkov z umelého kameňa slovenského výrobcu záhradnej architektúry, a to sošiek, kvetináčov, fontán a krbov.

Gabióny – drôtené koše plnené prírodným kameňom

Naša firma TONY-STAV sro má obchodné zastúpenie pre východoslovenský región od firmy LEMON trade, s.r.o., najväčšieho výrobcu zváraných gabionových systémov na Slovensku. Ich využitie je hlavne na oporné múry, reguláciu potokov, oplotenie objektov a dekoratívne účely.

Gabiónové ploty - pozinkované, plnené prírodným kameňom

Jednoduchá montáž, dlhá životnosť, to najlepšie na oplotenie Vášho pozemku.