TONY-STAV s.r.o.
Košické Olšany 229, okr. Košice

Otváracie hodiny v letnom období
od 1. mája do 31. októbra

PO - PI: 8.00 - 17.00
So: zatvorené

Otváracie hodiny v zimnom období
od 1. novembra do 30. apríla

PO - PI: 8.30 - 16.30
So: zatvorené

Tel.: 055 694 18 61
0911 639 003
e-mail: tonystav@tonystav.sk
TONY-STAV - predaj prírodného kameňa

* prírodný kameň * dekoračný kameň * skalkový kameň * umelý kameň*

Firma TONY-STAV s.r.o. Košické Olšany 229 sa zaoberá veľkoobchodnou a maloobchodnou činnosťou – predajom prírodného kameňa, ktorý si dováža priamo z Grécka, Bulharska, Talianska a Turecka. Priamy dovoz kameňa  nám umožní ponúknuť vám najnižšie ceny na trhu v predaji prírodného kameňa. V našej ponuke sú tietodruhy kameňa:

 

Obkladový a dlažobný kameň

Ponúkame širokú škálu farebných odtieňov, cca 20 druhov farieb kameňa pochádzajúcich z Bulharska, Maďarska a Slovenska (gneis, vápenec, pieskovec, andezit, riolit, žula a tufa), ktorý sa používa na obklady, chodníky a prijazdové cesty.

 

Remienok – obkladový prírodný kameň

Tento kameň je vhodný do interiéru, ale aj do exteriéru. Prevažne sa používa na obklady krbov, interiérových stien a obklady soklov. V ponuke je vyše 25 druhov rôznych farieb kameňa.

 

Múrikový kameň

Použitie tohto kameňa je na dekoratívne a oporné múriky, jazierka a skalky.

 

Kameň- šľapaky a platne

Široké použitie tohto kameňa v záhradnej architektúre ako sú jazierka, chodníky, schody a prístupové chodníky v záhrade.

 

Solitérový kameň

Jedná sa o väčšie a veľké kusy prírodného kameňa, ktoré majú využitie ako dekoratívny kameň v skalkách, jazierkach a pri okrasných rastlinách.

 

Dekoračný kameň

V našej ponuke je približne 30 druhov dekoratívneho prírodného kameňa v rôznych farbách a veľkostiach pochádzajúcich z Talianska, Grécka a Turecka. Tento kameň má širokú škálu použitia, a to hlavne na dekoráciu, obsypy budov, skalky, jazierka, chodníky... .

 

Umelý kameň – VASPO

Naša firma má obchodné zastúpenie firmy VASPO a súčasne aj jej vysunutý centrálny sklad – pobočku pre zásobovanie východného Slovenska. Preto je tento tovar u nás priamo k odberu za najvýhodnejšie ceny. Tento umelý kameň je vhodný do interiéru a taktiež do exteriéru. V ponuke je celý výrobný  program všetkých druhov a farieb kameňa firmy VASPO.

 

Sochy, krby, fontány, kvetináče - umelý kameň

Najväčšia ponuka výrobkov z umelého kameňa slovenského výrobcu záhradnej architektúry, a to sošiek, kvetináčov, fontán a krbov.

 

Gabiony – drôtené koše plnené prírodným kameňom

Ich využitie je hlavne na oporné múry, reguláciu potokov, oplotenie objektov a dekoratívne účely.

© 2012 NITEX s.r.o - All rights reserved